İşçilik Garantisi
Memnuniyet Garantisi Veriyoruz.
12 Senedir Sektördeyiz
Beykentteki 7. senemiz. nice 7 senelere nice mutlu müşterilere
Keşif ve montaj için bilgi alın
Detaylı bilgi için: 05343502212

Hizmetlerimiz

Tüm döşemelerinizin yüz değişimi itina ile değiştirilir

Kumaş Çeşitleri
Kumaş Çeşitleri

Döşemelerde kullandığımız Kumaş türleri ve kumaş türünün özellikleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Portföyümüz

TÜM Mimari TASARIM ÇÖZÜMLERİ

ARCHITECTURER IDEAS
ARCHITECTURER IDEAS
RESIDENTIAL HOME DECOR
RESIDENTIAL HOME DECOR
HOME DECOR
HOME DECOR
BUSINESS SPACE DÉCOR
BUSINESS SPACE DÉCOR

Son konular

En son haberlerimiz

beykent koltuk tamiri
Koltuk Takımları Nasıl Tamir Edilir?

Beykent ve Beylikdüzü ilçesine hususi İstanbul ili her ilçesine koltuk tamiri koltuk döşeme ve parasız koltuk tamiri keşifi yapıyoruz.Hanelerimizin başköşesinde eğer olmazsa olmaz mobilyalarımızdan olan koltuk takımlarımız giderek eskimeye ve deformasyona uğramış olmaya mahkumdur. Günümüz malzemelerinin belli bir kullanım ömrü vardır.

Standart bir koltuk takımında averaj (kullanıma bakılırsa değişmekle birlikte) 4-5 yıl sonrasında kumaş yada ciltlerin değişmesi süngerlerin de yenilenmesi gerekmektedir.

Koltuk tamiri ilk olarak koltukların topyekün sökülmesiyle başlamış olan bir süreçtir. Daha önceki kaplaması ve süngerleri sökülen koltukların iskelet denetimü gerekiyorsa iskelet sağlamlaştırılmasıyla devam eder.

İskeleti sağlamlaşan koltukların lastik kolonları yenilenir ve süngerleri (beyazlanması) iskelete kurulur. Süngerlerin üstüne 60 gr’lık elyaflar yapıştırılarak kumaş ile sünger içinde yumuşak bir yüzey ele geçirilir.

Beyazlanması sonlanmış koltukların daha önceki kumaşları dikiş yerlerinden sökülerek yeni kumaşlar için kalıp olarak kullanılır. Burada dikkat edilmesi koşul olan nokta eski kumaşların kullanımdan dolayı bollaşabileceği ve yeni kalıbında haddinden büyük olmasını sağlayabileceğidir. Buda kaplamanın bol miktarda olmasına ve dikiş yerlerinin kaymasına kapı aralayabilecek bir hatadır. Bu ince ayrıntıya dikkat edilerek çıkan kalıp koltuklarınıza birebir uyacak ve orjinal görünümüne kavuşacaktır.

Koltuk tamiri yapılırken dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan hususlardan birisi de kumaş seçimidir. Neticede kumaş tutara etki eden yegane unsurlardan birisidir. Hal böyleyken metre başına 5 lira 10 lira kar etmek yerine ucuz ve garantisiz kumaşlar seçilebilir. Bu da işçilik ne kadar muhteşem olursa olsun koltukların bir kaç ayda perişan bir hal almasına kapı aralayabilir.

Burada püf nokta şudur. Koltuk takımları 2-3 ayda bir onarılan mobilyalar değildir.Beylikdüzü ya da bahçeşehir tarafında birinci sınıf İyi bir işçilik ve malzemeyle alana kazançlan koltuğun asgari 5-7 yıl ömrü vardır. (Daha kaliteli araç-gereç ile bu müddet 10 + yıla dahi çıkabilir.) bundan dolayı yapılacak onarım işlemlerinde 200-300 TL benzer halde ücret farklarına takılmamalı ve garantili seri imalatı ve satışı olan sünger ile kumaşlar seçenek edilmelidir. Bu size uzun solukta kazanç getirecek ve verdiğiniz paranın karşılığını almanızı ele geçirecektir.

chester koltuk
Chester koltuk döşeme örnekleri

Beykent koltuk döşeme ve onarım atölyesi beylikdüzü bahçeşehir başakşehir semtlerine yüz değişimi uygulamaktadır.Beyaz deri chester 14 mt beyaz deri ile döşenmiştir. Standart koltuk döşeme programı ile minderleri dinamik yapılmıştır. Chester modelleri adını kol ve kapitone döşeme biçiminden almıştır. Chesterın alçak ahşap ayaklarına lake uygulanmıştır.

Bu modelde kol engel olur diye içe doğru olacak şekilde döşenmiştir. Düğmelerinde beyaz deri kullanılarak ve kasa önünde tek sıra buton döşenerek şık bir görüntü sağlanmıştır. Oturma minderi durağan(durgun) ve bir oran kasa dışına taşırılmıştır.Bu modeli beyketteki bir müşterimiz için özel tasarladık.

Chester modellerinde kumaş çeşidine gore değişik süslemeler yapabilir. Durağan(durgun) ya da dinamik minderli olarak döşenebilir ler. Minderlerinde fitil, kollarında fitil, kabara, şerit uygulanabilir. Kapitone buton kaplamaları çoğu zaman kendi kumaşı ile kaplanır, sadece değişik renk ve taşlarla da kaplanabilir.

markiz mese
Markiz Koltuk Modeli Tamiri

Markiz Koltuk Modelleri Tamiri

 

markiz koltuk doseme

Narin koltuk döşeme beykent bahçeşehir başakşehir ve beylikdüzü semtlerine koltuk tamiri hizmeti sunar.Markiz koltukların en dikkat çekici özelliği tek şahıslik koltuklara gore geniş, 2 şahıslik koltuklara gore ise dar olmalarıdır. Ama vakitle değişen dekorasyon trendleri neticesinde görüntü ve modelleri son aşama değişmiştir. Çağıl dekorasyon anlayışına gore markiz koltukların bazı modellerinde yan doğrultularında kollar varken birtakımları bank formundadır. Bank formunda olanlar genel anlamda 2 şahısliktir ve puf şeklinde de bilinirler.

Markiz koltuk alçak, son aşama geniş koltuk manasına gelir. Markiz koltuklarda arkaya ykatiyennmanızı sağlayacak bir sırt alanı yoktur. İskelet yapısı genel anlamda masif gürgen benzer biçimde ahşap malzemeden üretilir. Oturak olarak sarfedilen kısım kumaş yada deri kaplı olabilir. Taşınmasını basitleştirmek hedefi ile nakliyesi esnasında ayakları demonte edilerek gönderilebilir.

markiz mese

Beykent ve bahçeşehir beylikdüzü semtlerine hususi onarım imkanı sunuyoruz. Bank formundaki markiz koltuklar yiyecek masalarının uzun kıyılarında 2 şahıslik oturma yeri olarak kullanmak mümkün. Yatak odasında yatağın ayak ucunda da bu koltuklardan görmek ihtimaller içinde.

Klasik markiz koltuklar ise tek başına salon yada oturma odasının köşesinde bulunur. Klasik markiz koltukların öteki bir kullanım kısmı ise yatak odalarıdır. Şifonyerin yada makyaj masasının önünde son aşama şık durur.

Oldukca hedefli olarak kullanılabilen markiz koltuklar hem modern hatta classic çizgilerde dekore edilmiş evler için düşünülebilir.Markiz koltuk ister classic ister modern olarak üretilebilir.Markiz koltuk istenilen ölçülerde yapabilir.markiz koltuk istenirse sandıklı olabilir.

varak koltuk cilası
Koltuk Döşeme Mobilya Cilası

İstanbul’da Bahçeşehir,Beykent,Beylikdüzü semtlerine hususi koltuk ekibi mobilya grubu Ahşap ve Eskitme Boya çalışmalarımız ile Hizmetinizdeyiz

Eskimiş Yatak Odası, Yiyecek Odası, Oturma Grubu, Banyo Dolabı

Mutfak Dolabı birçok boya hizmeti vermekteyiz.

İster Lake ister ceviz, venge, meşe, fındık,

Naturel boya opsiyonu ile hizmetinizdeyiz

Mobilya cila pazarında uzun seneler hizmet sağlıyoruz,

müşterilerimize doğru hizmet vermeyi ilke bilir

yüzde yüz satın alan memnununiyeti, yüksek kalite ve saatinde teslim

etmeyi vazife edinmiştir.

Ürünlerin kırık çıkıkları onarılıp, macun bölgeleri prosedür gördükten sonrasında

zımparkısmıp, boyası tamamlanır.

Eskimiş, çizilmiş, kırılmış, cilası bozulma olmuş ahşap mobilyalarınızı

evinizden itina ile alınıp tecrübeli usta ekibimiz doğrulusunda onarım bakım

onarım ve cilası yapılıp yine itina ile saatinde evinize teslim edilir.

varak lake ve eskitme koltuk cilaları yapılır.

Ustaya Sor Narin Koltuk Koltuk Tamiri