bahçeşehir koltuk döşeme

On 6 Temmuz, 2017 by koltuk döşeme

Bahçeşehir koltuk döşeme ve tamiri

Bahçeşehir koltuk döşeme tamiri sitesi sizlerin evinde bulunan koltuk döşeme,oturma grupları,çekyat gibi mallarınızı ürünlerinizi itina ile restorasyon ederek teslim eder.Kumaşı eskiyen, deforme olan veya bundan sonra göz hazzına hitap etmeyen koltuk gruplarınız Narin Koltuk Tamir Atölyesi’nde özen ile döşenmektedir. Kumaşını değiştirmek dilediğiniz koltuklarınız sizin beğendiğiniz veya kendi almış bulunduğunuz kumaşlarınız ile döşenir.

Kumaş değişimi için atölyemize gelen koltuklarınızın ilk önce özen ile eski kumaşları sökülür ve yeni kumaş için kalıp olarak tüketilir. Binlerce koltuk modelinin bulunduğu ülkemizde her koltuğun kalıbını tutmak olası değildir.

Bahçeşehir koltuk yüzü değişimi

Bahçeşehir koltuk döşeme ile Kumaşları sökülen koltukların iskeletleri dayanıklaştırılır lazım olursa yine tutkallanıp işkenceye alınarak bu prosedür yapılır. Koltuk  ve oturma mekanlarındaki lastik kolonlar veya lastikler değiştirilerek ilk günkü gibi sert durumunu alır. Koltuk döşeme prosedürü yapılmadan evvel süngerler ile lastik kolonlar arasına kumaş çakılarak kare kare döşenen lastik kolonların vakitle süngeri kesmesi ve süngeri çökmüş gibi göstermesi engellenir. Bu program maalesef marka olmuş çoğu firmalarda dahi yapılmamakta ve yeni almış bulunduğunuz koltuklar 1-2 senede çökmektedir.

Bahçeşehir kumaş satışı

Eğer koltuklarınızın cilası deforme olmuşsa veya bundan sonra değişik bir renge çevirmek istiyorsanız Narin mobilya koltuk onarım atölyesi tekrar yanınızda. Koltuklarınızı aynı renk cila dilerseniz, vuruş almış, çukur olmuş veya kırılmış mekanları dolgu ile doldurulur ve pürüzlü yüzeyleri ince zımpara ile zımparalanır, akabinde eski renk cilası ile tekrardan cilalanır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir