beylikdüzü koltuk döşeme

On 6 Temmuz, 2017 by koltuk döşeme

Beylikdüzü koltuk tamiri

Beylikdüzü koltuk döşeme ve tamiri sitemiz,Gündelik yaşamımızın vazgeçilmezi olan, günlük yorgunluğumuzu attığımız evimizin en özel mobilyalarından olan koltuk grupları vakitle eskimeye ve deforme olmaya başlar. Oturma yerinde çökmeler, kumaş veya deri yüzlerindeki leke ve dökülmeler, ayak ve iskelet kırılmaları gibi çoğu bozukluk tipleri bundan sonra koltuk gruplarınızı kullanılmaz veya hiç hoş olmayan hale sokabilir.

Beylikdüzü koltuk tamiri bu semte özel evlere hizmet veriyoruz.Bu nokta da firmamız birçok koltuk onarımlarını garantili ve çabucak gerçekleştirmekte sizin bu problemine deva olmaktadır. Koltuklarınız eskiyen yüzlerini kaplatabilir, kırılan, dökülen veya deforme olan yerlerini garantili bir biçimde firmamıza onartabilirsiniz. Koltuk onarımları atölyemizde işinin ehli ustalarımız doğrulusunda yapılmakta ve nitelik denetimden geçerek sizlere ulaşmaktadır.

Beylikdüzü köşe koltuk takımı tamiri kumaş deri kaplama

Beylikdüzü koltuk döşeme ile koltuklarınız yepyeni olacaktır.Köşe koltuk gruplarınız da oluşan sünger çökmeleri, minder fermuar patlamaları, kumaş deri değişimi dahil birçok onarımlar firmamızca onarılarak pırıl pırıl teslim edilir.

Sizlerin seçtiği kumaş veya deriden istediğiniz renk geçişleriyle eski köşe koltuk gruplarınız kaplanır. Dekoratif ve konforlu değişik minder dizaynlarıyla da eski durumundan fazlaca daha değişik görülmemiş bir görünüme kavuşur ve evinize teslim edilir.

Beylikdüzü klasik koltuk tamiri ve kapitone tamiri

Beylikdüzü koltuk döşeme Yadigar classic koltuk gruplarınızın cila değişimi dahil, kumaş deri kaplamaları da firmamızca garantili bir biçimde uygulanmaktadır.Beylikdüzü semtine koltuk tamiri yapıyoruz. İskeleti bundan sonra vakte mağlu düşen ama tipinden vazgeçemediğiniz classic koltuk gruplarınızın iskeletleri tekrar tutkallanarak sıkılır, isterseniz cila renk değişimleri de yapılarak içerisindeki eski saman vs malzemeler atılarak nitelikli malzemeler ile yine kaplanır.

Düğmeli Düğmeli koltukların gerek onarımı gerekse de sıfır imalatı da firmamızca uygulanmaktadır. Üçlü, İkili veya tekli Düğmeli koltuklarınızın onarımı garantili bir biçimde yapılır. Görüntüsü ile hayran bırakan ama işçiliği de bir o kadar zahmetli olan Düğmeli koltuklarınız işinin ehli ustalarımızca hızlıca yapılarak tüketiminize takdim edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir