markiz koltuk modelleri

On 2 Ağustos, 2017 by koltuk döşeme

 

Narin koltuk döşeme beykent bahçeşehir başakşehir ve beylikdüzü semtlerine koltuk tamiri hizmeti sunar.Markiz koltukların en dikkat çekici özelliği tek şahıslik koltuklara göre geniş, 2 şahıslik koltuklara göre ise dar olmalarıdır. Ama vakitle değişen dekorasyon trendleri neticesinde görüntü ve modelleri son derece değişmiştir. Modern dekorasyon anlayışına göre markiz koltukların birtakım modellerinde yan doğrultularında kollar varken birtakımları bank formundadır. Bank formunda olanlar genelde 2 şahısliktir ve puf şeklinde de bilinirler.

Markiz koltuk alçak, son derece geniş koltuk manasına gelir. Markiz koltuklarda arkaya ykatiyennmanızı sağlayacak bir sırt alanı yoktur. İskelet yapısı genelde masif gürgen gibi ahşap malzemeden üretilir. Oturak olarak sarfedilen kısım kumaş veya deri kaplı olabilir. Taşınmasını basitleştirmek hedefi ile nakliyesi esnasında ayakları demonte edilerek gönderilebilir.

Beykent ve bahçeşehir beylikdüzü semtlerine özel tamir imkanı sunuyoruz. Bank formundaki markiz koltuklar yemek masalarının uzun kıyılarında 2 şahıslik oturma yeri olarak kullanmak mümkün. Yatak odasında yatağın ayak ucunda da bu koltuklardan görmek olası.

Klasik markiz koltuklar ise tek başına salon veya oturma odasının köşesinde bulunur. Klasik markiz koltukların diğer bir kullanım kısmı ise yatak odalarıdır. Şifonyerin veya makyaj masasının önünde son derece şık durur.

Çok hedefli olarak kullanılabilen markiz koltuklar hem çağdaş hatta classic çizgilerde dekore edilmiş evler için düşünülebilir.Markiz koltuk ister classic ister çağdaş olarak üretilebilir.Markiz koltuk istenilen ölçülerde yapabilir.markiz koltuk istenirse sandıklı olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir