Silinebilen kumaşlar

Kumaş Çeşitleri

İstanbul avcılarda koltuk döşeme hizmetimiz bulunmaktadır.Her nevi koltuk,çekyat,oturma grubu tamir,yüz değişimi,sünger değişimi uygulanmaktadır.

Döşemelik Kumaş seçimi önemlidir; kir tutmayan, silinebilen, terletmeyen yumuşak dokulu kumaşları seçenek etmeliyiz. Salonlarımızda kadife, tay tüyü, ipek şölin, kumaşlar seçenek edilmelidir. Oturma odalarımızda keten, sentetik viscon, koton idealdir. Son zamanlarda revaçta olan cilt çok pahalı olduğundan koltuklarda yapay cilt kullanılıyor; ama bu tür döşemeler hem çok sıcak tutuyor hem de hemen yırtılabiliyor. Yapay ciltlerin temizlik kolaylığı var; fakat katiyen haneler için kullanışlı bir malzeme değil.

Kol kısımlarına deri kullanmanız silinebilmesi ve uzun süreli kullanım içi idealdir,özellikle keçeli deriler uzun yıllar koltuğunuzu koruyacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Yazılar

blank

ÜretimimizÜretimimiz

  Koltuk Üretimimiz Hakkında Narin koltuk döşeme İstanbul da bulunan imalathanemiz sayesinde direk satıcıdan alıcıya ürünlerini göndererek ekstra ücret ödemeden kaliteli ürünler satmayı amaçlar.imalatımız İstanbul Avcılarda koltuk döşeme yapılmaktadır. NOT:LÜTFEN PİYASADAKİ SUNTADAN

Ustaya Sor Narin Koltuk Koltuk Tamiri